Публікаційна етика

Редакція журналу «Аспекти публічного управління» вважає, що етичні аспекти є обов’язковою основою редакційної роботи та процесу рецензування. За запобігання невідповідним діям (зокрема, плагіат, наклеп, відтворення неправдивих даних, будь-яка дискримінація) несе відповідальність кожен автор, редактор, рецензент, видавець та інститут, які беруть участь у процесі публікації.

Журнал «Аспекти публічного управління» відповідає за Етику публікації та публікацію недбалості на основі Кодексу поведінки COPE  та Керівних принципів найкращої практики для редакторів журналів, щоб забезпечити етику та якість публікацій.   

Обовязки редакції

Головний редактор ухвалює рішення про публікацію поданих робіт. Він керується політикою журналу і ґрунтується на академічних цінностях та висновках рецензентів, незалежно від попередніх заслуг, раси, етнічного походження, статі, релігії, громадянства, сексуальної орієнтації чи політичної філософії авторів.

Розкриття та конфлікт інтересів

Неопубліковані матеріали зберігаються конфіденційно та не використовуються при будь-якому дослідженні редактора, рецензентів чи будь-якої іншої особи без письмової згоди авторів. Редактор та будь-який член редакційної колегії звільняються від розгляду рукописів у разі виникнення будь-яких конфліктів інтересів у результаті спільних, конкурентних або інших зв’язків з будь-яким з авторів, компаній/установ, що стосуються рукописів. У разі виявлення конкуруючих інтересів після публікації виправлення будуть опубліковані. Відмова або вираження занепокоєння можуть бути опубліковані, якщо це необхідно.

Резервні або одночасні публікації

Автор загалом не може публікувати рукописи, що описують по суті одне і те ж дослідження, у декількох журналах чи первинних публікаціях. Подання одного і того самого рукопису до декількох журналів одночасно створює неетичну поведінку публікації та є неприйнятним.

Авторство рукопису

Авторство обмежується тими, хто зробив вагомий внесок у розробку, оформлення, виконання або тлумачення повідомленого дослідження. Усі, хто зробив значний внесок, мають бути зареєстровані як співавтори. Інші особи, які брали участь у певних основних аспектах дослідницького проекту, мають бути названі в розділі підтвердження.

Відповідний автор має переконатися, що всі співавтори затвердили остаточну версію статті та погодились на її публікацію.

Помилки в опублікованих роботах

Коли автор виявляє значну помилку або неточності у власній опублікованій роботі, зобов’язанням автора є негайно повідомити редактора журналу або видавця та співпрацювати з редакцією для виправлення виявленого.

Відмова від відповідальності

Ні редактори, ні редакційна колегія не відповідають за висловлені авторами думки, погляди та зміст опублікованих рукописів у журналі. Оригінальність, коректура рукописів та помилок є винятково відповідальністю окремих авторів.

Усі рукописи, подані для розгляду та публікації в «Аспектах публічного управління», піддаються подвійному сліпому рецензуванню. Рішення рецензентів є єдиним інструментом для публікації в журналі.