Цифровізація у сфері імміграції кваліфікованих трудових ресурсів – запорука ефективного державного управління
Ключові слова:
міграція, цифрові технології, цифровізація, імміграційні процеси
Анотація
Використання цифрових технологій, інструментів, платформ охопило буквально всі галузі і сектори життєдіяльності суспільства, в тому числі й сферу управління імміграцією трудових ресурсів. Міжнародна Організація Мігрантів визнала ефективність процесу цифровізації, як способу протидії незаконній міграції, підвищення мобільності серед мігруючих осіб, однак продовжує головний акцент робити на захисті та безпеці персональних даних, їх постійного систематичного перегляду, адаптацію процесу цифровізації даних до нових загроз. Зростання онлайн-систем в імміграційних системах урядів показує високий потенціал до забезпечення більш впорядкованих імміграційних процесів загалом. Україна в рамках забезпечення програми «діджиталізації» (цифровізації) українського суспільства та публічних послуг стає активним учасником і долучається до впровадження цифрових технологій у сфері міграції, з метою покращення якості надання послуг у вказаній сфері, покращення процесів державного управління міграцією, особливо у трудовій сфері.Завантаження
Дані завантаження ще не доступні.
Посилання
Fiona Mckenzie A global transformation is taking place almost unobserved by policy-makers and statisticians. URL: https://www.lowyinstitute.org/the-interpreter/digitalisation-migration-and-future-work.
Про затвердження плану заходів на 2018-2021 роки щодо реалізації Стратегії державної міграційної політики України на період до 2025 року: Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.08.2019 р. № 602-р.
Про затвердження плану заходів на 2018-2021 роки щодо реалізації Стратегії державної міграційної політики України на період до 2025 року: Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.08.2019 р. № 602-р.
Переглядів анотації: 33 Завантажень PDF: 28
Опубліковано
2021-08-02
Як цитувати
Костєнніков, Д. (2021). Цифровізація у сфері імміграції кваліфікованих трудових ресурсів – запорука ефективного державного управління. Аспекти публічного управління, 9(SI (1), 33-35. https://doi.org/10.15421/152157
Розділ
Стаття